Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Published
is: Birt

en: Node Title
is: Titill nóðu

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Content Type
is: Efnisgerð
