Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Published
it: Pubblicato

en: Node Title
it: Titolo del nodo

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Publish
it: Pubblica

en: Unpublish
it: Non pubblicare
