Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Published
ja: 掲載

en: Node Title
ja: ノードタイトル

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Publish
ja: 掲載

en: Unpublish
ja: 非掲載にする
