Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Published
lv: Publicēts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts
