Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित
