Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren
