Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Published
pl: Opublikowane

en: Node Title
pl: Tytuł węzła

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację
