Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Published
pt: Publicado

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Publish
pt: Publicar

en: Unpublish
pt: Despublicar
