Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Published
ro: Publicat

en: Node Title
ro: Titlu Nod

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea
