Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Published
ru: Опубликовано

en: Node Title
ru: Заголовок материала

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Unpublish
ru: Снять с публикации
