Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Published
sk: Zverejnené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie
