Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Published
sv: Publicerad

en: Node Title
sv: Nodtitel

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: Configure settings for scheduled publishing and unpublishing.
sv: Ställ in schemalagd publicering och avpublicering.
