Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Publish
ta: வெளியிடுக

en: Unpublish
ta: வெளியிடாதே
