Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Published
tr: Yayında

en: Node Title
tr: Düğüm Başlığı

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Publish
tr: Yayınla

en: Unpublish
tr: Yayından kaldır
