Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Published
uk: Опубліковано

en: Node Title
uk: Заголовок матеріалу

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати
