Multiple Scheduler System (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Published
vi: Đã công bố

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Publish
vi: Xuất bản

en: Unpublish
vi: Ngưng xuất bản
