Mobile app links (2.1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Components
ar: المكونات

en: Paths
ar: مسارات

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية
