Mobile app links (2.1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད
