Mobile app links (2.1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Components
cs: Komponenty

en: Paths
cs: Cesty

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty
