Mobile app links (2.1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Components
et: Komponendid

en: Paths
et: Asukohad

en: Defaults
et: Vaikesätted
