Mobile app links (2.1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Components
fi: Komponentit

en: Paths
fi: Polut

en: Defaults
fi: Oletusasetukset
