Mobile app links (2.1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Components
is: Íhlutir

en: Paths
is: Slóðir

en: Defaults
is: Sjálfgildi
