Mobile app links (2.1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Components
it: Componenti

en: Paths
it: Percorsi

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: Upload File
it: Carica file
