Mobile app links (2.1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Components
ja: コンポーネント

en: Paths
ja: パス

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Upload File
ja: アップロードファイル
