Mobile app links (2.1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Components
lv: Komponentes

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Upload File
lv: Augšupielādēt failu
