Mobile app links (2.1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Components
pl: Komponenty

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Defaults
pl: Domyślne

en: App ID
pl: ID aplikacji

en: Add More
pl: Dodaj więcej
