Mobile app links (2.1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Components
pt: Componentes

en: Paths
pt: Endereços

en: Defaults
pt: Padrões

en: Upload File
pt: Enviar Arquivo

en: App ID
pt: ID do Aplicativo
