Mobile app links (2.1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Components
pt: Componentes

en: Paths
pt: Caminhos

en: Defaults
pt: Predefinições
