Mobile app links (2.1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Components
sv: Komponenter

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Upload File
sv: Ladda upp fil

en: App ID
sv: ID-nummer för app
