Mobile app links (2.1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Components
tr: Bileşenler

en: Paths
tr: Yollar

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Upload File
tr: Dosya Yükle
