Mobile app links (2.1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Paths
vi: Đường dẫn

en: Defaults
vi: Các mặc định

en: Upload File
vi: Tải tập tin lên
