Mobile app links (2.2.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Paths
ca: Camins

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Upload File
ca: Puja un fitxer
