Mobile app links (2.2.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Components
es: Componentes

en: Paths
es: Rutas

en: Defaults
es: Predefinidos

en: Upload File
es: Subir archivo al servidor
