Mobile app links (2.2.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Components
gl: Compoñentes

en: Paths
gl: Rutas

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Upload File
gl: Subir arquivo
