Mobile app links (2.2.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Components
be: Кампаненты

en: Paths
be: Шляхі

en: Defaults
be: Прадвызначаныя
