Mobile app links (2.2.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Components
da: Komponenter

en: Paths
da: Stier

en: Defaults
da: Standarder

en: Upload File
da: Upload fil
