Mobile app links (2.2.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Components
el: Συστατικά

en: Paths
el: Διαδρομές

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα
