Mobile app links (2.2.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Components
fr: Composants

en: Paths
fr: Chemins

en: Defaults
fr: Paramètres par défaut

en: Upload File
fr: Transférer le Fichier

en: App ID
fr: Identifiant (ID) de l'application
