Mobile app links (2.2.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Components
hu: Összetevők

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Upload File
hu: Fájl feltöltése
