Mobile app links (2.2.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Components
lt: Komponentai

en: Paths
lt: Keliai

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Upload File
lt: Įkelti failą
