Mobile app links (2.2.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Components
nl: Componenten

en: Paths
nl: Paden

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Upload File
nl: Uploaden

en: App ID
nl: App-ID
