Mobile app links (2.2.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Components
ru: Компоненты

en: Paths
ru: Пути

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Upload File
ru: Закачать файл
