Mobile app links (2.2.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Components
sk: Komponenty

en: Paths
sk: Cesty

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Upload File
sk: Nahrať súbor
