Mobile app links (2.2.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Components
uk: Компоненти

en: Paths
uk: Шляхи

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Upload File
uk: Відвантажити файл

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми
