Mobile Native Share (1.0.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Enable
vi: Bật

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: About
vi: Giới thiệu
