Mobile Native Share (1.1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
