Mobile Native Share (1.1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Default
ar: الافتراضي

en: Icon
ar: أيقونة

en: Fixed
ar: ثابت

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
