Mobile Native Share (1.1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Default
az: Susmaya görə

en: Icon
az: İconka

en: Fixed
az: Sabit

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Entity types
az: Varlıq növləri
