Mobile Native Share (1.1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Default
be: Прадвызначана

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
