Mobile Native Share (1.1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: About
bn: সম্পর্কে
